22 kwietnia 2021 Udostępnij

Twój przewodnik do zakupu pierścionka zaręczynowego online

Jak wybrać pierścionek online bez przymierzania go osobiście?! Zakup pierścionka zaręczynowego lub zespołu weselnego online bez uprzedniego przymierzenia może być zniechęcający. Im więcej badań zrobisz wcześniej, tym pewniej będziesz się czuł przy zakupie online. Poniżej znajduje się kilka prostych sposobów, aby zebrać dodatkowe informacje i wgląd przed dokonaniem wielkiego zakupu:

Zatrzymaj się w lokalnym sklepie jubilerskim:

Nawet jeśli nie jesteś w miłości z oferty pierścienia w sklepach w Twojej okolicy, scoping out lokalnych sklepach jest nadal pomocne dla zawężenia preferencji. Krok do cegły i zaprawy pozwala spróbować na różnych rozmiarach kamienia centralnego, kształty kamieni, kolory kamieni, kolory metalu i style pierścieni na własnym palcu. Będziesz miał lepszy pomysł, czy wolisz halo vs. solitaire, co ogólne proporcje lubisz, czy wolisz kamień szlachetny lub biały kamień, itp. Wiele sklepów nawet nosić zestaw luźne CZ (sześciennych cyrkonii) we wszystkich kształtach / rozmiarach, tylko w celu, aby być w stanie zobaczyć rozmiary kamieni / cięcia osobiście. Na przykład, jeśli jesteś debatując między 8x6mm lub 9x7mm owalne cięcie, można prawdopodobnie porównać CZ każdego rozmiaru owalu osobiście w lokalnym sklepie. (Wskazówka: zadzwoń do kilku sklepów z wyprzedzeniem, aby zapytać, czy mają zestaw luźnych CZ w skalibrowanych rozmiarach/kształtach, na które możesz spojrzeć).

Przymierzanie obrączek osobiście jest również najlepszym sposobem, aby prawidłowo dobrać rozmiar palca. Upewnij się, że przymierzasz obrączki, które mają taką samą szerokość milimetra jak obrączka, na którą masz oko. Na przykład, większość moich obrączek ma szerokość 2mm. Jeśli nie jesteś pewna szerokości obrączki na stronie projektanta, skontaktuj się z nim bezpośrednio. (Wskazówka: odwiedź moje FAQ, aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje na temat prawidłowego doboru rozmiaru).

pierścionek

Instagram:

Świetnym zasobem jest śledzenie kont Instagram projektantów, których kochasz. Śledzenie Instagrama projektanta pozwala Ci zobaczyć pierścionki w różnym oświetleniu, filmy pod każdym kątem, a często także sneak peek nowych projektów. Uwielbiam również umieszczać zdjęcia prawdziwych klientów, co jest miłym sposobem na zobaczenie pierścionków na różnych kształtach i rozmiarach palców. Instagram jest również świetnym sposobem na poznanie ogólnego stylu i estetyki projektanta.

Jeśli jest jakiś mój styl, który uwielbiasz, możesz nawet przeszukać go według hashtagu, aby wyświetlić posty prezentujące ten styl. Na przykład, jeśli wyszukasz #EmersonKCJ, pojawią się posty z moimi pierścionkami Emerson. (Możesz szukać według dowolnej nazwy stylu z "KCJ" na końcu: #RosalindKCJ, #VBandKCJ, etc.) Możesz nawet wyszukać moje pierścionki #IconicGreyMoissanite, co jest świetnym sposobem na zobaczenie jak moje szare moissanity wyglądają w różnym oświetleniu.

Pinterest:

Kolejnym zasobem jest Pinterest. Podczas gdy Instagram jest świetny do przeglądania kolekcji pierścionków jednego projektanta, zaletą Pinterest jest to, że ma potężną wyszukiwarkę, która pozwala na przeglądanie pierścionków od wielu projektantów jednocześnie. Na przykład, jeśli wyszukiwanie "Oval Moissanite Halo Ring", będzie ciągnąć się strona po stronie owalne pierścienie moissanite halo z różnych projektantów. Kliknij na pierścień, który kochasz, i zazwyczaj można śledzić pochodzenie z powrotem do oryginalnego projektanta. Jeśli masz już projektanta jesteś zainteresowany, Pinterest jest kolejnym miejscem, aby zobaczyć projektanta pierścienie wyświetlane w inny sposób niż na stronie internetowej:

Rozmawiając bezpośrednio z projektantem:

Jak często klient ma możliwość bezpośredniej współpracy z projektantem ich pierścionka zaręczynowego? Niestety, kupując pierścionek zaręczynowy lub zespół weselny w cegły + zaprawy sklep detaliczny często oznacza mniej osobiste doświadczenie. Natomiast kupując online bezpośrednio od projektanta oznacza, że masz do interakcji z rzeczywistym projektantem pierścienia!

Spójrz na reputację projektanta:

Żyjemy w wieku, w którym klienci są chętni do przeglądu praktycznie wszystko kupione online, pierścienie w tym. Szybkie wyszukiwanie w Google da Ci ogólne pojęcie o tym, jak przeszli klienci cieszyli się współpracą z danym projektantem.

Polecam również odwiedzenie strony "Press" lub "Featured In" na stronie projektanta. Jest to świetny sposób, aby zobaczyć, jak inne publikacje uznały je. Na przykład, moja strona prasowa wymienia dziesiątki publikacji, począwszy od Glamour i Harper's Bazaar, do Style Me Pretty i Ruffled blogów.

Korzyści z kupowania online:

Jesteśmy w czasach, w których nawet najbardziej intymne lub wysokiej klasy przedmioty można znaleźć w sieci, a zazwyczaj jest tam dużo lepszy wybór niż na rynku lokalnym. Jest to z pewnością zmiana pokoleniowa: starsze pokolenia tylko zakup biżuterii w sklepach, ale nasze pokolenie po prostu nie jest kupowanie w sklepach w tym samym tempie nasi rodzice lub dziadkowie zrobili. Z tego powodu, cegły i zaprawy sklepy jubilerskie są zamknięcia na całym świecie, podczas gdy sklepy internetowe biżuteria kwitnie. To z pewnością nie znaczy, że trzeba śledzić trend przemysłu jubilerskiego, ale może to miło wiedząc, że jesteś w dobrym towarzystwie z innymi parami zaangażowanych.

Zakupy online pozwala również czas i przestrzeń trzeba zrobić tak wielką decyzję. Nie będziesz miał presji sprzedawcy nad tobą, więc można rozważyć decyzję bez stresu bycia umieszczonym na miejscu. Kupowanie online pozwala na wygodne zakupy w ramach swojego budżetu, spojrzeć na tysiące projektantów online, a nawet interakcji bezpośrednio z projektantem.

Zobacz więcej na: http://obraczkislubne.edu.pl/

Redakcja