27 czerwca 2022 Udostępnij

Trendy w biżuterii na przyjęcia weselne

Według Huffington Post, Boże Narodzenie, Nowy Rok i Walentynki to najpopularniejsze święta dla propozycji małżeńskich. Jeśli niedawno zaręczyłaś się w okresie ferii zimowych, prawdopodobnie nie możesz się doczekać, aby zacząć planować swój wielki dzień. Na szczęście jest to sezon na targi ślubne w Connecticut! Zima to świetny czas na te wydarzenia, ponieważ styczeń, luty i marzec są uważane za poza sezonem na śluby, ale to świetny czas na planowanie. Podczas uczestnictwa w tych pokazach, należy zawsze mieć na uwadze najnowsze trendy, aby pomóc Ci podjąć najlepsze decyzje na najbardziej wyjątkowy dzień w swoim życiu.

Wśród sezonu ekspozycji ślubnych, stało się "w" trend dla panny młodej, aby wybrać kolor i długość dla jej druhen sukienki, ale aby umożliwić poszczególnych kobiet, aby wybrać styl sukni, który jest najbardziej pochlebne na nią.

Biorąc pod uwagę każdy ma inny typ ciała i kształt, ta sama sukienka nie jest gwarantowana, aby być pochlebne na każdej kobiety typu ciała.

Podobnie jak w przypadku sukienek, trend ten rozciąga się również na biżuterię. Hannoush Jewelers ma wielką linię kolczyków, które mogą być sparowane z każdym stylu i koloru sukni druhny, aby dodać indywidualny styl do zespołu.

Każdy kolor ma kolor uzupełniający; w przypadku biżuterii, to jest popularne, aby wybrać kolorowy kawałek oświadczenia, które sprawia, że odcień odzieży pop. Dla partii ślubnej, co oświadczenie kawałek para kolczyki jest wyjątkowy, ponieważ nie są one prawdopodobnie odwrócić uwagę od panny młodej. Duży naszyjnik lub chytry bransoletka może nie być to, co panna młoda ma na myśli dla swoich druhen, ale ona może pozostać otwarty, pozwalając im wybrać zabawne i zgodne parę kolczyków.

Top kolory dla druhen "sukienki trendów teraz obejmują miętowy, koral, szmaragd i ciemny niebieski, ponieważ pary dobrze z bardziej neutralnych kolorów, aby utworzyć zrównoważony schemat kolorów. Jednym z najlepszych kamieni pasuje do miętowego zielonego jest czarny diament. Lekkość mięty kontrastuje z ciemnym kolczyk sprawi, że kolor sukni pop nawet więcej. Czarne diamenty mogą być nabyte preferencji dla biżuterii, więc jeśli druhna jest ostrożny, po prostu sparować swoją suknię miętowy z diamentem ustawić w białym złocie.

Koral mecze wyjątkowo dobrze z szafirem, ponieważ pomarańczowy i niebieski są przeciwieństwami na kole kolorów. Jeśli szafir jest zbyt ciemny, niebieski kamień topaz będzie wyróżniać się, jak również, ale koral nie będzie pop jak dużo.

Innym popularnym kolorem sukni jest szmaragd. Zielony pary doskonale z ametystu, więc każda para kolczyków z fioletowym kamieniem jest pewien, aby wyglądać pięknie z szmaragdowym sukni.

Wreszcie, ciemny niebieski jest tak popularny kolor ślubu, ale najtrudniejsze do dopasowania z biżuterią. W oparciu o koncepcję kolorów uzupełniających, żółty par dobrze z niebieskim, więc diament i kolczyki citrine jest opcja. Jednak, ponieważ żółty ma tendencję do być mniej popularny kolor kamienia, rubin byłby następny najlepszy wybór.

Następnym krokiem po podjęciu decyzji o kamieniu jest wybór między stud lub drop earring. Wytyczne do naśladowania są proste; sukienka z paskami lub zajęty top jest najlepiej dopasowane z parą stadnin tak, że kolczyki nie są rozproszeniem i sukienka bez ramiączek potrzebuje kolczyka kropli, aby przyciągnąć uwagę.

Podczas gdy ten sam styl sukni może nie schlebiać wszystkim różnych typów ciała swoich druhen, nie można się pomylić z piękną parą kolorowych kolczyków na wesele.

Redakcja