31 marca 2021 Udostępnij

Nowoczesne stylizacje i stylowe dodatki na 67. gali rozdania Złotych Globów

Czy wolisz biżuterię ze złotych dni Hollywood, czy nowe, przyszłościowe mody biżuteryjne tłumu Trendsetterów? Na ostatnim rozdaniu Złotych Globów widzowie zobaczyli obie te grupy.

Sandra Bullock była wielką gwiazdą nocy, zdobywając nagrodę dla najlepszej aktorki w dramacie za rolę w The Blind Side (dla którego jej postać była dość biżuteria trend setter, zbyt). Sandra miała na sobie piękną fioletową suknię i sparował go z szarymi kolczyki diamentowe, ważące 40 karatów! Kolorowe diamenty pojawiły się w modzie więcej każdego roku, z żółtym fancy kolorowe, szampana, a teraz szary. Nie było czasu, kiedy te diamenty były uważane za niedopuszczalne, aby nawet wejść na rynek, ale teraz, dzięki projektantom i ikon mody, takich jak Sandra Bullock, ekspozycja na piękno kolorowe diamenty wzrosła i stać się doceniane.

Drew Barrymore również udał się do nowoczesnego diamentu wygląd z 20-karatowy diament stud kolczyki i diament i moonstone pierścień, 80 karatów. Zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki za najlepszy film lub miniserial.

Z drugiej strony, The Good Wife gwiazda Julianna Margulies, która wygrała dla najlepszej aktorki w dramacie telewizyjnym, poszedł na ponadczasowy, vintage wygląd z kolczykami w kształcie gruszki diament drop; Nicole Kidman wyłamał się z tłumu z 19 wieku diamentową broszkę kokardę, plus platynowe bransoletki z diamentami i szmaragdami; i nowicjusz Carey Mulligan (nominowany do nagrody dla najlepszej aktorki za film An Education) donned 3.5-karatowe, w kształcie gruszki, diamentowe kolczyki drop; XIX-wieczny diamentowy naszyjnik riviere z 20 karatami diamentów, który zdecydowała się nosić we włosach; XIX-wieczny diamentowy pierścionek w kształcie gruszki w koronie; oraz XIX-wieczną diamentową bransoletkę mankietową jaskółka.

Znasz powiedzenie - diamenty są nadal najlepszym przyjacielem dziewczyny, bez względu na kolor, kształt czy rozmiar.

Innym godnym uwagi wkładem Chloe Sevigny's marquis-shaped diament pierścień w żółtym złocie! W morzu białego metalu, żółte złoto wyróżniało się i stanowiło piękne oświadczenie. Marco Bicego jest projektantem z mnóstwem modnych wzorów z żółtego złota i znacznie bardziej przystępnych cen.

Nie zapominajmy również o mężczyznach. Wśród nich nie zabrakło ozdobionych klejnotami spinek do mankietów. Aktor True Blood Ryan Kwanten przeszedł po czerwonym dywanie w parze spinek do mankietów z 7,65-karatowym naturalnym diamentem! Dla mężczyzn, którzy lubią wygląd, ale nie chcą do hipoteki ich domów, mankiet-spinki opcje szczególnie od Scott Kay są przystępne i modne i będzie każdy facet bardziej modne.

Redakcja