8 lipca 2022 Udostępnij

Brand Spotlight: Movado

Jaki jest jeden z najprostszych sposobów na upiększanie stroju? Dodać stylowy zegarek! Jak jednak wybrać, gdy do wyboru są setki marek i jeszcze więcej stylów? Dla innowacyjnych, eleganckich zegarków, które są zarówno ponadczasowe, jak i nowoczesne, wybierz Movado.

Historia Movado

Założona w 1881 roku przez 19-letniego Achille Ditesheim, szwajcarska marka zegarków Movado od ponad 130 lat przewyższa jakością wszystkie inne. Po ukończeniu szkoły zegarmistrzowskiej w La-Chaux-de-Fonds, Ditesheim założył firmę Movado, co w języku esperanto oznacza "zawsze w ruchu".

Patenty i nagrody

W 1905 roku Movado otrzymało złoty medal za jakość, kreatywność i design na wystawie w Liege w Belgii. Na przestrzeni lat Movado otrzymało ponad 200 międzynarodowych nagród za swoje rzemieślnicze projekty zegarków i innowacje w dziedzinie technologii czasu. Marka posiada również ponad 100 patentów, w tym na zegarek z pojedynczą tarczą punktową. Ten słynny projekt zegarka został wybrany do stałej kolekcji w Muzeum Sztuki Nowoczesnej!

Męskie style

Zegarki męskie Movado są dostępne w różnych stylach, ale niektóre z wyróżniających się kolekcji obejmują:

Ultra Slim: Ten sam klasyczny wygląd Movado z odrobiną nowoczesnego polotu.
Heritage: Nowoczesne podejście do wcześniejszych, zabytkowych projektów Movado.
Edge

: nowe podejście do nowoczesnego wzornictwa zegarków.

Styl damski

Podczas gdy wiele kolekcji Movado jest jednopłciowych, kilka ulubionych przez kobiety to:

Esperanza: Otwarta konstrukcja ogniwa nadaje temu zegarkowi świeży i współczesny wygląd.
Bold
: Smukły i stylowy projekt z nowoczesnym podejściem!

Konsumenci i fashionistki mają również niepowtarzalną okazję, aby dostosować swój własny zegarek Movado do ulubionych cech tej niesławnej marki.

Jeśli szukasz modnego, a zarazem eleganckiego sposobu na uzupełnienie swojego wyglądu, od codziennego do wieczorowego, nie szukaj dalej niż Movado. Już dziś zapoznaj się z kolekcją zegarków dla kobiet i mężczyzn w najbliższej lokalizacji Hannoush Jewelers of Connecticut!

Redakcja