27 listopada 2020 Udostępnij

Kupowanie najlepszego prezentu dla teściowej

Kupowanie prezentów dla twojej teściowej niektórym ludziom przychodzi ze złymi emocjami. Najpierw jest zamieszanie, potem strach, potem beznadzieja. Nigdy nie powinno tak być. Jednak, aby ułatwić zbieranie prezentów, opracowałam małą listę typów teściowych z kluczowymi pomysłami na rzeczy, które można kupić dla każdej z nich.

Jakim typem osoby jest ona?

Spoiler - Ten typ teściowej uwielbia rozpieszczać swoją rodzinę i osoby z jej otoczenia. Powinienem wiedzieć, mam taką jak moja własna matka! W przypadku tych pań, cokolwiek im dasz, starają się dać to swojej rodzinie. Stwierdziłam, że bony na ich ulubiony sklep to świetna opcja. Upewnij się, że napisałaś na kartce, że wybrałaś go specjalnie dla ich ulubionego sklepu, żeby mogła się raz rozpieszczać i nie musiała myśleć o swojej rodzinie!

Dumna babcia - Te teściowe kochają wszystko, co wiąże się z ich małymi. Bazgroł na kartce z ich 5-cio letnim dzieckiem będzie wisiał na lodówce przez wiele lat i będzie nazywany dziełem sztuki! Odkryłem, że sentymentalne prezenty są wspaniałe dla tych kobiet. Fotografie ich bliskich w ładnym albumie to zawsze dobry wybór.

Gospodyni domowa - Ci, którzy czasami mogą wydawać się trochę ujeżdżeni, spróbują czegoś, co przyda się w domu. Nowa para pantofli lub prenumerata magazynu lifestyle jest zawsze zabawna. A najlepsze jest to, że tylko dla nich!

Muzykalna teściowa - Dla tych teściowych, które żyją, marzą i oddychają muzyką, inwestują w płytę CD lub old schoolowy winyl, jeśli nadal mają gdzieś jeszcze używany odtwarzacz płyt. A jeśli nie, to dlaczego nie spróbować biletów dla nich i dla ukochanej osoby, aby pójść i zobaczyć ich ulubiony musical. Byłaby to noc, w której pokochaliby i doceniliby miłą myśl od Ciebie.

Wiecznie zajęta teściowa - Kluczem przy zakupie dla tego typu teściowej jest spróbować czegoś, co będzie przydatne, że może nie mieć już. W przeszłości kupowałam ładne, ozdobne pamiętniki, bo wiem, kto potrzebuje ich organizacji na najwyższym poziomie. A kupując taki, który emanuje pięknem, ona będzie uwielbiać go używać!

Stylowa teściowa- Dla tego typu teściowej trzeba myśleć jak ona. O tym, co zwykle nosi, albo o tym, co ostatnio powiedziała, że lubi. Postaraj się nie próbować kupować dla niej ubrań, ponieważ może to być dość osobiste i rzeczy zazwyczaj muszą być przymierzane przed zakupem. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że kupowanie luksusowych jedwabnych szalików jest świetną opcją na prezenty, ponieważ są one łatwe do noszenia i jest to jedna z tych rzeczy, które ludzie często żałują kupowania dla siebie.

Znalazłam też biżuterię, która jest świetną opcją. Nie często można znaleźć kogoś, kto nie lubi biżuterii i to również jest jedną z tych rzeczy, które nie mamy na naszych zwykłych list zakupów. To wyjaśnia, dlaczego przez wszystkie lata kupowanie biżuterii jako prezentów nigdy nie wyszło i nigdy nie wypadnie z mody. Jeśli nie kupujemy jej dla siebie, to ktoś musi ją kupić dla nas! W tym przypadku, wziąłem wolność znaleźć najlepsze dary biżuterii dla tych potencjalnie trudne do kupienia dla teściowej.

Dla Dumnej Babci
Dla teściowej, która ma rodzinną obsesję, nic nie byłoby bardziej cenione niż naszyjnik z wygrawerowanymi imionami wszystkich jej wnuków. Naszyjniki z okrągłymi dyskami z nazwami wnuków, które mogą być wykonane z 2 do 5 dysków, są dla niej idealne. Albo jeśli wolisz, aby wszystkie imiona były pod jednym dyskiem, to dlaczego nie spróbować naszyjnika z imieniem i kamieniem urodzenia, który może pomieścić do 5 imion i kamieni urodzenia.

Dla gospodyni domowej
Ten typ teściowej potrzebuje czegoś, co jest łatwe do noszenia i nigdy nie musi zejść. Ona nigdy nie wie, kto zapuka do jej drzwi bez zapowiedzi. Z tego powodu uważam, że kolczyki są świetne. Kiedy już wejdą, nigdy więcej nie muszą wychodzić i mogą sprawić, że twoja twarz będzie błyszczeć nawet wtedy, gdy nie skończą ci się włosy! Mam obsesję na punkcie kolczyków w kształcie skrzydełek, ponieważ wyglądają one tak olśniewająco i są tak łatwe do noszenia!

Dla muzykalnej
Dla teściowej, której pasją jest muzyka, dlaczego nie dać im prezentu, który pomoże im pokazać swój entuzjazm do niej. Muzyczny naszyjnik treflowy jest tak różny i tak pięknie wygląda. A ponieważ jest on bliski ich sercu, życzliwa myśl stojąca za ich prezentem nie pozostanie niezauważona.

Dla wiecznie zajętej
Ten typ teściowej potrzebuje czegoś, co może ją przewieźć z biura, do sklepów, odebrać wnuki ze szkoły, na lunch z paniami. Dla tego spróbuj trzyliterowej bransoletki z monogramem. Są wszechstronne i wyglądają bez wysiłku, ale klasycznie. Jak już się uda, nie będzie chciała jej zdejmować. Idealna dla damy, której brakuje czasu.

Dla stylowej
Dla teściowej, która wie, co jest w stylu, spróbuj czegoś, co jest zawsze w trybie a la mode. Osobiście uwielbiam całą gamę naszyjników z hamsy. Proponuję jej kupić nazwę Hamsa i naszyjnik z kamieniami naziemnymi, ponieważ to pokazuje, że myśl i staranna uwaga została włożona w jej prezent jest to, że jest to osobiste i zwyczaju wykonane tylko dla niej.

Pamiętaj, że cokolwiek zdecydujesz się kupić jako prezent dla twojej teściowej, ważne jest, aby kupić prezenty związane z tym, co ona rzeczywiście lubi. Pomyśl tylko o tym, czego chciałaby twoja teściowa przy zakupie, a będzie dobrze!

Redakcja