23 listopada 2020 Udostępnij

Twoja mama z stylowymi prezentami

Prawdę mówiąc, twoja mama cały dzień się trudziła. To jest po to, żeby cię sprowadzić, ze wszystkim co najlepsze. Bez względu na to, czy pracuje tak ciężko w kuchni, czy poci się na miejscu pracy, robi to wszystko, pamiętając o tym, co cię interesuje.

Wisiorek i naszyjnik

Jest to bajecznie zaprojektowany biały złoty naszyjnik z etnicznym wisiorkiem dołączonym do niego. Naszyjnik jest wzorowany na wykwintnym vintage'owym projekcie. Jest to detal w kształcie liści markiza. Masz zdobione kamienie diamentowe, w stylu wolnym. Wykorzystano ponad 140 karatów kamieni, aby zaprojektować ten niezwykle stylowy wisior. Naszyjnik cum wisiora jest sygnaturą, którą możesz podarować swojej mamie. Z okazji Dnia Matki w stylu.

Bransoletki

To majestatyczna bransoleta w stylu Vahana, która przychodzi do ciebie w całym swoim bogactwie. Jest to bransoletka 10 mm z fuzją metali, dodana do oprawy. Magiczne połączenie stylizowanego na Vahana srebra prób 930, 14-karatowego żółtego złota i bransoletki z diamentami stanowi część projektu. Diamentowe kamienie zdobią elegancki zestaw pereł, które są umieszczone na obu końcach urokliwej bransoletki. Twoja mama zostanie przyjęta przez słodką niespodziankę w momencie, gdy podarujesz jej jedną z nich.

Szafirowe kolczyki

Niebieskie szafiry zawsze były w modzie, gdy chodziło o tworzenie luksusowych form biżuterii. Dlaczego nie zadzwonić do mamy, obdarowując ją parą kolczyków z 14-karatowego białego szafiru? Delikatny kilof na kolczykach to coś, w czym twoja mama się zakocha. Wstążka z detalami dodaje wytwornego wyglądu, na tej formie biżuterii.

Redakcja