17 listopada 2020 Udostępnij

Pierścienie i znaczenie - co symbolizuje każdy palec?

Kupno pierścionka, specjalnie spersonalizowanego pierścionka jest najbardziej mylącym kawałkiem blinga, jaki istnieje! Znaczenie tego, dlaczego nosimy to, co stało się jednym z najbardziej oczywistych stwierdzeń mody wszechczasów. Zrozumienie symboliki każdego palca i nauczenie się jak wybrać odpowiedni pierścionek na każdą okazję.

Prezenty mogą być czasami trudne do kupienia. Dlatego przez lata mężczyźni nauczyli się, że biżuteria nigdy nie może się nie udać! Otwierając idealnie opakowane pudełko i widząc coś lśniącego z powrotem, każda dziewczyna uśmiecha się. Biżuteria ma sposób, aby powiedzieć wszystko, co chcesz, bez konieczności powiedzenia ani słowa. Zakup pierścionka może wydawać się na początku zniechęcający, zwłaszcza gdy facet kupuje dla swojej dziewczyny. Ale nie bój się. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, zanim kupisz pierścionek, abyś mogła zrozumieć, co robisz. Unikaj zniechęcania i miej coś, czym możesz się pochwalić.

Znaczenie każdego palca

Każdy palec przynosi ze sobą inne znaczenie. Jest to klucz do zrozumienia, co każdy palec symbolizuje, aby zrozumieć, gdzie należy nosić każdy pierścionek.

Palec serdeczny
Najczęstszą znaną symboliką palców jest czwarty palec lewej ręki, który w wielu kulturach zarezerwowany jest dla pierścionka zaręczynowego, a później obrączki ślubnej. Należy jednak pamiętać, że w niektórych częściach świata palec ten, zarezerwowany na zaręczyny i obrączki, jest czwartym palcem po prawej stronie. Kiedyś pomyliłam się rozmawiając z facetem z Polski i założyłam, że jest singlem, dopóki nie powiedział mi, że obrączka jest noszona na prawej ręce w ich kraju! W niektórych tradycjach uważa się, że noszenie obrączki na tym palcu przed zaręczynami przynosi pecha, kusząc los do spowolnienia przynoszenia prawdziwej miłości.

Palec mały lub wskazujący
Mały "paluszek" i pierwszy "palec wskazujący" stały się stwierdzeniami mody dopiero w ostatnich latach. Ludzie decydują się na noszenie obrączek na tych palcach, aby zwrócić dodatkową uwagę na dłoń. Mogą być dość odważni, ponieważ naprawdę wydają oświadczenia, ale mogą wyglądać niesamowicie! To sposób na powiedzenie "Jestem modystką po swojemu!"

Środkowy palec
Środkowy palec jest najbardziej popularnym palcem do pierścionków. Było to spowodowane tym, że ludzie nie chcieli się pomylić, na której ręce znajdował się palec ślubny. W tym przypadku środkowy palec był bezpiecznym wyborem. Ze względu na jego położenie na dłoni, obrączki na tym palcu wykazują poczucie równowagi i odpowiedzialności. Obrączki na tym palcu dodają splendoru i klasy do stroju. Daje mu to dodatkowe poczucie stylu, nie będąc przy tym zbyt silnym.

Przyprawianie świata pierścionków

W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami dodawania do świata mody również pierścieni midi. Zdjęły się one podczas burzy i wyglądają świetnie w połączeniu z innym pierścieniem lub dwoma na tej samej dłoni. Są one dla dziewcząt, które uwielbiają akcesoria. Oni naprawdę zrobić ich punkt bycia na punkt w świecie mody. Uwielbiam mieć midi pierścień lub dwa w moim pudełku na biżuterię gotowy do umieszczenia na przyprawić strój na noc lub gdy mam doskonale manicure paznokcie i muszą być pokazywane off.

Widzieliśmy również dodanie pierścionka z dwoma palcami. Te na początku może czuć się inny do noszenia, jak pierścień jest rozłożony na dwa palce. Ale nie pozwól, aby to cię odstresowało, wyglądają niesamowicie! Jeśli zdecydujesz się na noszenie jednego z nich, wypowiedz się z nim i zrób to osobiście. Są takie muszą mieć dla każdego, kto chce zachować świeżość stylu.

Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co pierścień może zrobić dla ciebie. Bądź odważny i układać kilka pierścionków w stosy razem z wyspecjalizowanymi pierścionkami, lub złożyć oświadczenie i mieć osobisty inicjał lub monogram pierścionka. Nie musisz nawet na tym poprzestawać: możesz mieć dowolne z naszych pierścionków z imieniem i nazwiskiem spersonalizowanym z dowolnym słowem, które chcesz. Widziałam najpiękniejszy pierścionek nieskończoności mówiący "miłość", w którym naprawdę się zakochałam (tak bardzo, że miałam taki zrobiony dla siebie!) Noś swoje pierścionki z dumą, bo nawet kiedy jesteś ubrana od stóp do głów na czarno, twoje ręce nadal będą świecić.

Redakcja