18 lutego 2021 Udostępnij

Porady dotyczące zakupu pierścionka zaręczynowego

Jakaż to radość wybierać pierścionek zaręczynowy! Co za szczęśliwe wydarzenie - jeden z najważniejszych momentów w życiu! Och, naprawdę, mówisz, dobrze, że jest to również przerażające, stresujące i bardzo drogie. Cóż, moja odpowiedź jest to, że nie musi być. Nie, jeśli zrobisz to w sposób, który jest najlepszy dla Ciebie i Twojego zamierzonego. Porady na zakup zaangażowania pierścień ...

Oto kilka z moich ulubionych rzeczy:

Uwielbiam biżuterię. A oto kilka z moich ulubionych rzeczy. Oczywiście my, kobiety, jesteśmy znane z tego, że często zmieniamy zdanie i preferencje, ale na razie...

  • Ulubiony zegarek: Rolex Datejust
  • Ulubiony kamień szlachetny: Diament
  • Ulubiony kamień kolorowy: Topaz cesarski
  • Ulubiony element biżuterii: Zaprojektowane na zamówienie kolczyki z różowego złota
  • Ulubiony projektant biżuterii: Tacori
  • Ulubiony metal: Platyna
  • Ulubiona bransoletka z charmsami: Chamilia

Za każdym razem, gdy otwieram moje pudełko z biżuterią i patrzę na moją kolekcję biżuterii i zegarków, moje ulubione wyróżniają się i noszę je częściej niż inne. Jakie są Twoje ulubione elementy biżuterii?

Nigdy od początku XX wieku ten lodowato biały metal nie był tak gorący - i jest to trend, który nie wykazuje oznak spowolnienia. Dzięki nowym osiągnięciom technologicznym w produkcji biżuterii, które są używane dzisiaj, coraz więcej projektantów pracuje z platyną. Nowe high-tech produkcji pozwala projektantom tworzyć kawałki, które wcześniej były niemożliwe.

Platyna jest najsilniejszym metalem szlachetnym na świecie. To jest po prostu szepcze do jubilerów, "Jestem metalem siły i piękna. Jestem idealnym wyborem dla delikatnych, koronkowych wzorów, które są jednak mocne i trwałe." A projektanci słuchają.

Kevin Jonas, najstarszy członek przebojowej grupy muzycznej The Jonas Brothers, jest już oficjalnie zaręczony.

W zeszłym tygodniu oświadczył się swojej dziewczynie, Danielle Deleasa, za pomocą jedynego w swoim rodzaju platynowego pierścionka.

21-letni gwiazdor muzyki pop, który obecnie jest w trasie koncertowej w Kanadzie, podobno wziął improwizowany lot z powrotem do domu do New Jersey, zaskakując Deleasę w jej domu.

Platyna jest rzadkim metalem o unikalnych właściwościach, które sprawiają, że jest to nieodparty wybór biżuterii. Ze względu na czystą naturę platyny, jest ona naturalnie hipoalergiczna, co czyni ją idealną opcją dla osób o wrażliwej skórze. Najlepszy ze wszystkich, jego błyskotliwy połysk sprawia, że diamenty pop. To sprawia, że platyna jest ostatecznym preferencją dla zaangażowania i obrączki. Czystsze niż zarówno złota i srebra, to nigdy nie blaknie, i nigdy nie matowieje. Twoja biżuteria platyna będzie niewątpliwie stać się najbardziej zazdrosny heirloom.

Mam nadzieję, że tak. Platyna jest silny, nie matowieje (jednak rozwija wyraźną patynę), i nie żółknie jak białe złoto. W rzeczywistości, gdy używany w biżuterii, platyna jest 95% czystego (w przeciwieństwie do 18K złota, który jest 75% czystego), i dlatego platyna nie blakną lub zmienić kolor. Platyna jest z pewnością gwiazdą wśród metali szlachetnych stosowanych w biżuterii dzisiaj.

Odkąd został po raz pierwszy użyty do tworzenia praktycznych przedmiotów dla dworu Ludwika XVI w 1780s, najbardziej niezwykłe biżuteria zostały później wykonane przy użyciu platyny przez Cartier, Tiffany, Faberge', i wielu innych jubilerów. Platyna jest tutaj, aby pozostać i tak jest twoja biżuteria wykonana z jednego z najbardziej rzadkich i trwałych metali.

Redakcja